Najczęstsze pytania

Na rozstawienie fotobudki potrzebujemy płaskiego utwardzonego terenu o powierzchni około 2 x 3 m. Niezbędny jest także dostęp do prądu, w odległości nie większej niż 10 m.

Nie. Zapewniamy bezpłatny szeroki wybór rekwizytów do zdjęć – między innymi peruk, kapeluszy, okularów i dymków z tekstami. Jeżeli potrzebujesz personalizowanych akcesoriów, np. z logo Twojej firmy, przygotujemy je specjalnie dla Ciebie za dopłatą.

Oczywiście, że tak! Zapewniamy oświetlenie studyjną lampą fotograficzną i wysokiej jakości tła do zdjęć, a zdjęcia robimy lustrzanką firmy Canon i drukujemy na papierze fotograficznym przy użyciu profesjonalnej drukarki termosublimacyjnej.

Tak! Możesz zobaczyć strefę bezpłatnego dojazdu w zakładce cennik. Za opłatą dojeżdżamy także w każde inne miejsce w Polsce.

Najczęściej wynajmujemy fotobudkę na godziny. Żeby zobaczyć ceny, zajrzyj do zakładki cennik. Jeśli jednak potrzebujesz czegoś innego – napisz do nas! Z chęcią przygotujemy ofertę idealnie dostosowaną do Twoich potrzeb.

Dosłownie kilkanaście sekund. Po zrobieniu zdjęć musisz poczekać jedynie chwilę i zaraz wręczymy Ci je wydrukowane w świetnej jakości na profesjonalnej drukarce fotograficznej.

Tak! Możesz wybrać format wydruku (paski lub duże prostokąty), liczbę ujęć, ich rozłożenie oraz grafikę lub napis, które ozdobią wydruk.


Tak, wystawiamy faktury VAT. Pamiętaj o nas przy następnej imprezie Twojej firmy!

Ty otrzymasz od nas wszystkie zdjęcia wykonane w trakcie Twojej imprezy. Jeżeli nie chcesz udostępniać gościom całej galerii, ale chciałbyś, żeby każdy miał dostęp do zdjęć na których jest, załatwimy to dla Ciebie! Po wykonaniu zdjęć, możemy udostępnić osobom, które właśnie pozowały kod QR, który po zeskanowaniu telefonem zaprowadzi ich do strony internetowej ze zrobionym przed chwilą zdjęciem.

Podczas zabawy z naszą fotobudką nie musisz przejmować się żadnymi kwestiami technicznymi – wszystkim zajmie się nasz operator. Zadbamy o sprawną pracę maszyny, poinstruujemy każdą pozującą grupę jak to działa, a także pomożemy wybrać odpowiednie gadżety i zadbamy o porządek w rekwizytach.

Zapewniamy nielimitowaną liczbę zdjęć! W czasie, na który wynająłeś budkę możesz wykonać ile tylko chcesz fotek, więc namawiaj swoich gości, żeby przychodzili pozować!

To proste! Wybierz gadżety i zapozuj. Przybierz śmieszną pozę, załóż okulary, kapelusz i złap w rękę dymek z zabawnym tekstem. Po chwili możesz odebrać swoje wydrukowane zdjęcia.

Fotobudka to przede wszystkim świetna zabawa i doskonała pamiątka dla uczestników Twojej imprezy. Bardzo dobrze sprawdza się na firmowych eventach, jak i rodzinnych uroczystościach. Wspólne pozowanie do szalonych zdjęć rozluźni atmosferę i zintegruje gości, a wysokiej jakości wydruki będą mile przypominać imprezę przez wiele lat.

Load More